| LoveBrokeHeart a întrebat:

Hei, cine ma poate ajuta, dar sincer imi place de un baiat si luiii place de mine, dar parintii nostri nu ne plac, adica parintii mei nu il plac iar parintii lui il plac, cum putem sa facem sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este si normal ca parintii lui sa-l placa pe el. Oricum, o relatie fara acordul parintilor tai, nu poate fi o relatie frumoasa si nici nu poate dura.

| LoveBrokeHeart explică (pentru neutrino):

Mersi pentru rasp!

| LoveBrokeHeart explică (pentru neutrino):

Mersi ca ai fost sincer/sincera cu mine ai rasp castigator

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum saracie il plac parintii lui, cm se poate una ca asta?
Tu ai citit intrebarea pe care ai pus-o? laughing

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Ai putea face in asa fel incat sa nu afle ai tai. Eu am facut-o laughing