| anonim_4396 a întrebat:

Hei:d, am si eu o intrebare, mi-e cam rusine sa vi-o pun >dar:"ce sa fac

O sa plec la mare si vreau sa-mi iau un costum de baie, dar cu push up:d, ca sa-mi evidentieze sanii.problema e ca nu ii am foarte mari.

Am gasit pe la bunica mea un dala cu care se masoara[ma scuza. ti, nu. mi vine numele acumlapsus]asa si era cham vechisi cred ca erau in cm si m.am masurat la bust si cica am 81.nu stiu ce cupa inseamna:dma puteti ajuta? si daca puteti sa-mi dati si mie cateva pozecu aceea cupa si poze cu cateva costumedar sa nu fie super scumpe, daca s-ar putea pana in 50lei.
[scuzati greselile, nu am timp sa corectezpuppy dog eyes]

3 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Offffffff fetele, succes tie la cautat costum cu siini mari

| chupachups1234 a răspuns:

Uite aici cum sa afli cupa si cateva sfaturi:
http://www.kudika.ro/......rivit.html
Si tot ai spus sa iti dam poze cu costume de baie nu prea scumpe, cred ca vrei sa cumperi online :-? Cel mai bine te duci la magazine pentru ca nu sunt asa de scumpe ca la magazinele online. Si le si probezi;)

| ยςα a răspuns:

Eu spun ca nu e bine sa arati cuiva ceea ce nu esti! daca te place cineva sa te placa asa... din cate am vazut ai 81 in bust... nu iti face schimbari, fii ceea ce esti