| anonim_4396 a întrebat:

Hei:d, am si eu o intrebare, mi-e cam rusine sa vi-o pun >dar:"ce sa faclaughing

O sa plec la mare si vreau sa-mi iau un costum de baie, dar cu push up:d, ca sa-mi evidentieze sanii.problema e ca nu ii am foarte mari.
Am gasit pe la bunica mea un dala cu care se masoara[ma scuza. ti, nu. mi vine numele acumpuppy dog eyeslapsus]asa si era cham vechithinking si cred ca erau in cm si m.am masurat la bust si cica am 81.nu stiu ce cupa inseamna:dma puteti ajuta? si daca puteti sa-mi dati si mie cateva pozepuppy dog eyescu aceea cupathinking si poze cu cateva costumepuppy dog eyesdar sa nu fie super scumpe, daca s-ar putea pana in 50lei.

Răspuns Câştigător
| valevale a răspuns:

Pai sincer sunt in aceeasi situatie cu tine :D. Sincer (depinde si de varsta) nu cred ca trebuie sa iti accentuezi frum pe sani, frum sau daca vrei sa atragi pe cineva trebuie sa fii placut haioasa gingasa, tu insuti mai bine.Nu iti face probleme cu asta sunt sigura ca esti super si nu ai nevoie de costum cu push-up si lincuri cu costume ar fi http://www.bonprix.ro/ro/Moda-damska/costume-de-baie/cat1.10.377.html si cupe.nu gasesc:D sper ca am fost de ajutor:*