| lavynya98 a întrebat:

Hei...de ce cand ma apropiu de prietenu meu simt o atractie foarte ciudata in zona intima?

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Pai cred ca te emotionezi ff tare cand esti pe langa el si ai o senzatie mai ciudata dar nu rea.Nu iti face grii ca multora li se intampla. Funda?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca te excita gramatica.

| glamour a răspuns:

E clar. Se aproprie momentullaughing
Acum serios vorbind, il doresti, te exciti, vrei mai mult decat o simpla apropiere, un simplu sarut. Dar daca 98 vine de la anul in care esti nascuta e clar ca abia acum ti s-au desteptat hormonii si isi fac de cap, zic sa nu te arunci sa faci sex ca esti micuta si o sa ai destul timp pentru asta.

| razvan1305 a răspuns:

De la instinctul sexual... Probabil il iubesti foarte mult si coprul tau vrea mai mult

| dulcykaLy a răspuns:

Te exiciti

| sagetator a răspuns:

Ati facut sex? Daca nu ati facut, e posibil sa iti doresti lucrul asta, dar in acelasi timp nu vrei sa recunosti ca vrei asta. Lasa-l sa te atinga, sa se "joace" cu tine. O sa iti raspunzi singura la intrebarea " de ce?"

| Gentleman_2265 a răspuns:

Pentru ca atunci combini atractia fizica cu ceva sentimente pozitive. E clar ca il doresti. Ce te opreste? Curaj si o sa vezi un "cer" superior!

| Kirilovici a răspuns:

Blin deti na saite s tupimi vaprosami

| secretmaresecretmare a răspuns:

Asta inseamna ca ai chef sa faci dragoste cu el asa simt si eu