| AvalohAlyn a întrebat:

O intrebare ciudata :Cum e mai bine? Cu par pubian sau fara? Sa te epilezi sau nu in zona intima?laughing)))))))Voi cum faceti?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca fara.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O "pasarica" cheala reprezinta cea mai deplorabila priveliste posibila.Am militat si o fac in continuare pentru mentinerea unei "frizuri" care sa incante cat mai placut privirea. Freza se poate aranja cu o masina de tuns si o forfecuta si bineinteles mult bun gust de "hairstylist".

| neutrino a răspuns:

Este trist sa te tot epilezi mereu, si apoi sa tot astepti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie ca baiat prefer sa-l iau cu masina la 1, gen sa nu fie ras de tot, doar putin sa se simta la atingere. De la 14 ani cred ca ma fac, la inceput cu forfecuta dupa cu masina.

| Skilline2012 a răspuns:

Fara, mai ales la fete.

| MoxiMonny a răspuns:

Eu prefer codițele, spic este cel mai drăguț. Mai ales când faci sex să te traga de "coadele" alea aoleu ce bine e.

| TelefonLg a răspuns:

Cel mai bine este cu par e mai moale e asa ca o zona tropicala cu cat mai mare cu atata mai bine cand e mare poti sa iti faci si codite dreduri etc,,

| xxxDennisDennisxxx a răspuns:

CUm te simti tu mai bine, dar cred ca macar un tuns, daca nu epilat, ar fi ok.