| Andreea478 a întrebat:

Hei. De ceva vreme fostul a început sa ma caute și sa îmi dea mesaje sa ne întâlnim. După ce ne-am întâlnit de vreo câteva ori mi-a zis ca nu vrea sa îmi dea speranțe degeaba pentru ca între noi nu mai poate fi nimic și el nu mai simte nimic pentru mine. Eu încă nu l-am uitat chiar de tot, pentru ca l-am iubit, dar i-am spus ca nu îl mai iubesc nici eu, ca am trecut peste și sunt bine chiar dacă mai țin la el. Acum am început sa vorbesc cu un băiat (e prieten cu el) dar parca tot la el ma gândesc. De când am vorbit ultima oara nu a mai dat niciun semn, oare mai exista șanse sa se mai întoarcă vreodată la mine sau sa ma vrea înapoi? crying

5 răspunsuri:
| Fabyana307 a răspuns:

Poate cu timpul va realiza ca a gresit si va vrea sa se întoarcă dar atunci va fi deja prea târziu, tu vei fi fericita cu altcineva iar el va fi deja uitat.

| Katie1356 a răspuns:

Cine stie. la fel cum te-a cautat dupa despartire in mod repetat pentru a va vedea, poate o va face iar. Sau doar a vrut sa iesiti pentru a vedea daca e gata sa treaca peste, iar intre timp si-a gasit o alta fata si te-a lasat in urma.
Nu pot spune cu precizie ce intentii are sau daca te va mai cauta sau nu. Doar timpul iti va dezvalui. Important e sa nu ramai poticnita in aceasta situatie.

| Adry05 a răspuns:

laughing nu mă, lasă-l că nu-i ultimu de pe pământ

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa se si intoarca. Asta in cazul in care va fi animat de speranta ca totusi va avea parte de o partida de sex. big grin Sanatate!

| Laviniarusu59 a răspuns:

Pai daca el ti a dat mesaj primul si ti a zis ...cred ca te mai vrea dar e orgolios