| Andrei7447 a întrebat:

Hei, deci astazi m-am despartit de prietena mea, am fost de comun acord sa ne despartim deoarece ne vedeam greu din cauza distantei dintre noi. Am cazut de comun acord sa ne despartim, vom incerca sa ramanem prieteni dar eu, ma simt foarte nasol, sincer... din punct de vedere emotional sunt 'rupt'.

Ce as putea face sa uit de asta si... sa pot sa ma simt si eu fericit si normal ca inainte?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Este normal sa simti asta atunci cand investesti sentimente! Dar ia partea buna a lucrurilor, dintr-o relatie inveti ceva! Ocupa timpul destinat meditatiei cu plimbari cu prietenii, invatand ceva ce-ti place, sau practica un sport(mergi la sala de ex)! Timpul vindeca sufletul!

2 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Comedii, bancuri, glume, stand-up comedy

| pirla a răspuns:

Pai...Incearca sa iesi cu prietenii sau sa faci anumite chestii si o sa uiti.