| banucristina a întrebat:

De ce nu ma pot impaca cu ideea ca numai sunt cu elsad, nu este zi sa nu ma gandesc la el si la tot ce am petrecut impreunasad, imaginea lui este prezenta mereu in inima meastraight face.
Am fost impreuna 4 luni si el a vrut sa ne despartim pentru ca a spus ca nu ne potrivim si ca e mai bine ca fiecare sa o ia pe drumul luisad.
Din cate vad el nu sufera deloc, tot timpul il vad vesel, rade cu prietenii lui iar eu nici sa zambesc numai potcrying
Sta fata cu blocul meu, il vad zilnic, si imi este si mai greu sa il uitsad
Cand ne-am despartit m-a intrebat daca vreau sa ramanem amici si eu i-am spus ca da, am cazut amandoi de acord sa ramanem amici, dar observ ca nu ma baga in seama deloc, nici pe mess, nici cand ne intalnim pe afarasad, ma trateaza cu indiferentasad
Toate locurile unde mergeam cu el, acum cand le revad ma intristeazasad, daca as putea da timpul inapoi sa fiu din nou cu elsaddar stiu ca nu se mai poatesad
De ce credeti ca ma trateaza cu indiferenta avand in vedere ca el m-a intrebat, daca vreau sa ramanem amici?
Ce sa fac ca sa il uit? simt ca numai potsadnumai pot merge mai departesad
Cum sa ma impac cu ideea ca numai sunt cu elcrying, m-am obisnuit cu el si acum imi este greu fara elsad, mi-am pierdut orice sperantasadnumai am chef de nimicsad, ma doare fara elsigh
Credeti ca as face bine daca as mai vorbi cu el sa il intreb daca vreau sa ne impacam?sads-au sa las totul asa cum este?sad

2 răspunsuri:
| Nikongirl a răspuns:

Eu zic sa ii ceri sa va impacati si sa ii spui ca iti este foarte greu fara el si ca nu poti rezista fara el...dar sa ai in minte si in inima ca s-ar putea sa iti spuna un mare NU si atunci v-a trebuii sa asi totul asa cum era si sa incerci sa treci peste chiar daca iti este super greu :*

| elenutzaella a răspuns:

Pai da intreaba-l la mine a mers doar pentru un an