| anonim_4396 a întrebat:

Hei...deci mie imi place de un baiat care e ca un frate pt.mine.si eu sunt ca o sora pt el...de ceva vreme e intr.o relatie cu o prietena de a mea..ideea este ca eu le arat ca ma bucur pt.ei chiar daca sunt geloasa..inainte de a avea el ceasta relatie ne intelegeam f.bine de parca eram un cuplu...ne ziceam orice si si acum ne zicem orice dar na..nu stiu cum sa fac sa ii placa de mine...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Discuta treaba in prealabil cu el sa il lamuresti mai bine

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ori vă înţelegeaţi ca nişte fraţi, ori ca un cuplu?
Pentru că ori ai Alzheimer, ori tendinţe incestuoase. Vezi un specialist.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu reusesti cu buna stiinta sau nu, sa accepti adevarul si te cramponezi de o dorinta/de un vis de-al tau. Daca el simtea atractie sentimentala pentru persoana ta acum era cu tine nu cu prietena ta. Si inainte si in acest moment el avea si are fata de tine doar sentimente de prietenie adevarata care din pacate pentru tine s-ar putea sa nu se transforme in altceva niciodata. Poti doar spera insa cu o foarte mare doza de rezerva.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ideea este ca el mi-a zis ca nu ii place de acea fata..si ca sunt impreuna
aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ideea este ca el mi-a zis ca nu ii place de acea fata..si ca sunt impreuna la abureala

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Mda, degeaba mai incerci acum sa te faci placuta lui daca ai dat gres cat el era "solo" si aveai avantajul ca va intelegeati destul de bine. Ar trebui sa ti se ridice niste semne de intrebare!