| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei doamnelor, cum reacționați atunci când soțul ajunge târziu de tot acasă, pe la 5-6 dimineața și în loc sa se pună în pat langa voi, se pune sa doarmă pe canapea?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mirosea a parfum de (altă) femeie.

| Simpatic a răspuns:

Pai mai bine decat sa cante ca manelistul asta si sa se jure ca nu a fost la femei : https://youtu.be/FkAatiQTB9c?feature=shared&t=22

| Violleta2022 a răspuns:

II apreciez gestul de a ma proteja si nu a ma scula din somn.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Dar dacă el asta vrea sa crezi, iar motivul advearat este ca sa nu iti dai seama ca a fost la alta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai, hotul neprins este negustor cinstit!
Daca nu simt nimic ciudat in comportamentul lui, comporatandu-se exemplar cu mine si copii, apai nu as avea motive sa ma indoiesc, pana nu-l prind.
Mi-ar place sa cred ca am un sot mai destept decat un curvar ordinar, care este capabil sa-si rezolve problemele si dorintele acasa, in loc sa caute orice parasuta, avand sex ieftin si periculos.

| MihaiMB a răspuns:

Nu văd ce ar fi așa mare deranj.