| numacunosti99 a întrebat:

Hei! Este normal sa nu prea simt mare chestie daca imi face degetica cu un deget?*sunt virgina*

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Trebuie mare atentie la igiena manuala, sa fi relaxata si ambianta ok. poti si cu 2-3 degete. tandru, incet, roata, de sus in jos si invers.

| RAY a răspuns:

Ai nevoie de stimuli vizuali, imaginatie, nu doar sa te atingi

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la aceasta intrebare de-a ta, este bineinteles ca DA. Pentru a MAXIMIZA cat este posibil senzatia de placere si satisfactie care apare in timp ce-ti masturbezi ''pasarica'', este necesar ca ''degetica'' intravaginala practicata cu 1 deget sa fie combinata cu mangaierea si/sau masarea clitorisului. Sanatate!

| minrest a răspuns:

E normal, nu are rost sa faci asta, masturbarea feminina se face la exterior.