| Manu261 a întrebat:

Hei, eu sunt in Germania cu munca si aici am gasit pe cineva care chiar dadea semne ca ar vrea ceva(gen primul mesaj, emojiuri si cand i am propus sa ne auzim undeva a zis ca da fara ezitare), problema e ca are si o amica ce ar fi incercat ceva la mine dar nu i am am zis ceva inapoi. Ideea e ca dupa ce am propus iesitul si a zis ca da, cam dupa o ora(ea fiind acasa cu amica )am primit mare mesaj ca are pe cineva si sa ramanem tovarasi. Credeti ar putea fi o influenta din partea prieteniilor? Din ce stiam eu nu ar fi fost altcineva si daca e de ce a mai dat semne? si lumea acum zice ca e suparata iar amica ei intreaba lumea si de mine si asa mai departe. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Problema dintre voi 2 a fost amica care era la ea si i-a zis ca ai vorbit si cu eawinking
vezi cand alergi dupa 2 iepuri

| Violleta2022 a răspuns:

Pai este simplu, i-a aratat amicei ei conversatia cu tine si aceia probabil i-a confirmat ca si ea a vorbit cu tine, la randul ei.
Ca atare, au hotarat impreuna sa nu te mai intalneasca nici una cu tine.

De multe ori fata pe care o placi isi pune prietena sa te verifice si daca si aleia ii spui ca esti singur si disponibil, atunci amadoua te blocheaza fiindca denota ca nu esti serios si te joci cu oricine este disponibila.

| Manu261 explică (pentru Violleta2022):

Pai de cele mai multe ori la munca incerca sa se bage in seama dar eu o ignoram complet si mesaje nu am vorbit nimic cu ea, cand incerca raspundeam sec cu maxim 2 cuvinte ai aia era.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Manu261):

Confrunt-o atunci.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu avem de unde sti care este situatia in realitate, dar macar incearca pe viitor sa nu mai dai cu seen fiindca este extrem de neplacut si karma ti-o mai si intoarce, dupa cum se poate observa.Bafta.

| Oniichannnn a răspuns:

Păi poate s-a uitat la pozele tale(scuze) și gen s-a mai gândit că nu ar putea face un viitor cu tine, s-au voia doar o aventură că mna. orice femeie vrea puțină senzațierolling on the floor)