| KeNireM a întrebat:

Hei, fetelor le plac băieții cu parul lung? laughing) Dau funda -

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, imi plac

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ne plac baietii cu parul lung pentru simplu fapt ca-i efemineaza, ori noi ne dorim masculini, nu femini!

| neutrino a răspuns:

Nu este o regula generala, dar majoritatea fetelor prefera baietii foarte bine ingrijiti, indiferent de marimea parului. Vorba "Motului Pitis": "Nu conteaza cat de lung am parul...".

| Oana92 a răspuns:

Da, daca parul e ingrijit si tipului ii sta bine asa.

| deeeaqq a răspuns:

Normal.

| Tinna666 a răspuns:

Mie nu imi plac.e ok sa fie putin lung, ca sa isi faca o freza ceva.dar parul lung prins in coc sau coada sau in fine, in orice forma.mi se pare urat

| DarkCrina a răspuns:

Da. Un par de lungime medie, ingrijit e ok. Mai lung..hmm, nu prea. Eventual, daca este si stilizat, este chiar sexy.

| David20061 a răspuns:

Depinde de unde este fata.