| Costin1996 a întrebat:

Fetelor va plac baietii cu parul lung cam pana la umeri?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt genul meu baietii cu par lung

| ChristtineA a răspuns:

Nu laughing
Ar fi chiar jignitor, mai ales sa fie prietenul tau si sa ai parul mai scurt ca el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu-mi plac.
Un baiat trebuie sa fie cu parul scurt, aranjat, ingrijit.
Te pup!

| Costin1996 explică (pentru anonim_4396):

Si eu te pup mersi de raspuns, campioanohee hee)

| stefan1236 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca are parul lung inseamna ca nu e ingrijit?

| S3S3an a răspuns:

Mie imi plac nu imi plac deloc baieti cu parul tuns scurt sau cheli

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Daca are personalitate grozava, da

| kissuletzz a răspuns:

Cand inima se indragosteste creierul nu mai intreaba cum arata.

| nothingggg a răspuns:

De ce nu?! Fiecare baiat e frumos in felul lui iar pe langa fizic caracterul conteaza si mai mult. Daca esti o persoana ok care isi apreciaza persoana iubita si o respecta Fetele te vor place asa cum estiwinking happy

| Shimywa a răspuns:

DA! dar mai important ca asta e sa fii tu insuti, parul lung e doar un mic bonus big grin

| AmberLOVE a răspuns:

Nu e atat de important cum arata personalitate e mai importanta.

| YoshikoKumiko a răspuns:

Eeeh...Nu ma dau in vant laughing.