| Luisa221 a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat dar el este indragostit de alta fata, cel putin asa cred.Este genul mai prietenos,care se intelege bine cu toata lumea,mai ales cu fetele,dar in limita bunului simt,nu este un nesimtit sau afemeiat, ii sunt prietene cu care se comporta destul de frumos.Si cu mine s-a comportat destul de ok,m-a luat in brate de cateva ori,dar nu cred ca inseamna nimic avand in vedere ca el face asta mai multor persoane si m-a si pupat pe obraz, dar mai eram cu cateva fete si ne-a pupat pe toate.Nu este genul de baiat timid,spune ce are de spus pe fata,mai ales daca place pe cineva, dar uneori se uita la mine si tace si nu stiu ce sa cred.Astazi in loc sa spuna numele prietenei mele l-a spus pe al meu dar s-a corectat imediat. Uneori ma baga in seama,uneori e cum am spus, idiferent..se uita la mine si tace.Ce credeti ca are? ma considera doar o prietena?

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Da, probabil te consideră doar o amică. Plus, chiar tu ai spus că este îndrăgostit de altcineva și atunci nu cred că ai vreo șansă.
Rămâneți prieteni.
Pe de altă parte, ai putea să încerci să-i spui ce simți, deși nu cred că ar ajuta, din moment ce el e cu gândul la alta.
Mult noroc happy

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil da.

| NameHarris a răspuns:

Cam da./Daca te placea te cauta sau iti spuneahappy

| FrumoasaTa a răspuns:

Daca zici tu ca ce are de spus - spune in fata atunci daca te placea iti spunea demult. Mai asteapta.Cine stie!