| pastilutecolorate a întrebat:

Hei.Imi place de un baiat foarte mult.Cred ca si el ma palce.Mergem in parc ma saruta usor pe gat imi sp unele lucruri.Sincer nu prea stiu cum sa ma comport cu el.pentru ca eu chair vreau sa fim imrpeuna. vreau sfaturi. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Te saruta pe gat?laughing dar pe buze nu?laughing! wtf
...asta e noua treaba! pai sfaturi: simti ca te place si il placi si tu.dar vezi ca el e prea timid pentru a da start la relatie, atunci tu dai "startul"! stiu ca e chestia ca baiatul trebuie sa initieaze.bla bla bla! dar poate e mai bine asa! spune-i ca iti place de el si ca vrei sa fiti impreuna!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ceea ce simti.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Trebuie sa te porti exact asa cum simti, si daca se intampla sa mearga ceva prost iti dai seama de ce. Nu exista un ghid general pas cu pas, trebuie sa fii tu insati.

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Trenuie sa fii directa! Spune-i ca il placi si ca vrei sa fii cu el, daca iol iei cu usor. poate alta e mai tupeista si il ia ea.
Fii indrazneata! big grin

| Ciprian_8297 a răspuns:

Sal! comportate asa cum esti u de felul tau! e singura solutie...si incerca sa fiti impreauna ca nu strica un pic de experientawinking