| ilarya a întrebat:

De unde stiu daca un baiat ma place, si cum sa ma comport cu el?

Răspuns Câştigător
| Own3r a răspuns:

Iti ia apararea.
Te invita undeva.
Se uita la tine cand nu esti atenta, iar cand vede ca-l observi intoarce capul.
Iti zambeste cand te uiti la el.
Sunt multe feluri de a-ti da seama ca cineva te place...Ti-am enumerat doar cateva din semnele evidente.

Pai daca il placi il poti invita undeva, daca nu face el primul pas, sau daca te invita el..Eh.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaMiikii a răspuns:

Heii! e simplu, iti acorda atentie, te tachineaza, iti zambeste, poate iti mai fura si cate un pupichee hee si poatee iti pune mana pe fundlaughing

| ElStelaro a răspuns:

Buna! Bineinteles ca nu te poti duci :,,Bah ma placi". Vezi cum se comporta cu tine,daca atunci cand te uiti la el iti zambeste,daca incearca sa te bage in seama,poate iti mai face cu ochiu,sau daca te trateaza mai special decat pe celalalte fete.
De comportat nu exista reguli,fi tu insati si daca vezi ca merita sa ti la el,deschidete in fata lui,nu exista manual de genu acum ii zis aia,lasa-l pe el sa faca primul pas, insa tu incearca sa-l ti in priza cata, arata-i ca-ti pasa de el in asa fel incat el sa stie ca merita sa-si piarda timpu umbland dupa tine. Daca e pentru prima oara cand ai prieten nu trebuie sa-ti faci griji totul vine de la sine, lasate doar purtata de val si tot va veni singur si nici nu iti vei da seama, vei observa doar ca sti ce sa faci! Bafta Ast Funda daca crezi ca merita raspunsu

| Dodododooo a răspuns:

Iti dai seama daca un baiat te place atunci cand se comporta frumos cu tine si incearca sa te faca sa zambesti. |Trebuie sa te bagi in seama cu el si sa incerci sa comunici chiar sa-l inviti in oras, ca prieteni. Funda?

| Magda02 a răspuns:

Pai unii baieti chiar daca te iubesc..nu te baga in seama..sau te evita foarte des. SFAT: Dac el nu te tachineaza..etc. lasa- si gaseste-ti pe cineva caruia chiar ii place sa stea in preajma ta. Te pup.