| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Imi place mult de o persoana, insa nu stiu daca sentimentul este reciproc. Adica..ca prieteni, clar ma place, ca vorbim aproape in fiecare zi..insa nu vorbim foarte mult ( mai mul nimicuri ) Si nu vreau sa fiu genu care se baga in seama mereu.
Oricum..nu cred ca am nicio sansa, pentru ca sa cum vorbeste cu mine de exemplu vorbeste si cu restul ( prieteni )
Ce as putea face?
Funda

1 răspuns:
| SimionT a răspuns:

Ai putea sa-i dai de inteles ca vrei mai mult decat o simpla prietenie. pune-i intrebari personale vezi ce reactie are.