| curiozitateaneomoara a întrebat:

Hei! Imi place un baiat de 3 ani. El nu a vrut niciodata sa fie cu mine, dar cand mergeam la petreceri impreuna dansa numai cu mine, poate ne si sarutam. Vorbim non-stop prin mesaje, dar el ma considera doar o prietena foarte buna. Imi cere sfaturi despre alte fete, cum sa ii zica unei fete ce simte. Stie ca il iubesc foarte mult si ca as renunta la orice pentru el si cateodta profita de acest lucru. De multe ori m.a facut sa ma simt proasta in fata lui, dar si eu am vorbit urat despre el. Cu toate astea, am vorbit lucrurile acestea si le.am lamurit. Ne.am cerut scuze reciproc. Toata lumea spune ca ne potrivim, pana si tatal meu, care nu e de acord cu baietii. Zice ca tine la mine si uneori ar vrea sa fim impreuna, dar este ceva ce il impiedica sa faca asta. Eu as vrea sa il fac sa treaca peste acest hop. Nu stiu ce sa mai fac, ce sa ii mai zic, sa il conving ca sunt fata potrivita pentru el. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| aculaR18 a răspuns:

Buna! Iti spun ce as face eu: l-as lasa o vreme in pace, daca m-ar intreba ceva i-as raspunde numai daca ar fi legat de scoala in rest n-as mai vorbi cu el. As sta mai mult cu ceilalti prieteni si as rade cu ei, m-as simti bine. El trebuie sa vina la tine sa-ti spuna ca vrea sa fie cu tine. Eu zic ca daca este cu adevarat baiatul potrivit pentru tine o sa vina si o sa-ti spuna ca vrea sa fie cu tine. Daca profita de faptul ca-l iubesti trebuie sa-l pui la respect. Si daca zice ca-l impiedica ceva sa fie cu tine intreaba-l ce ca nu are cum sa spuna asta fara sa se gandeasca la ceva.Bafta!

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu inteleg sunt asa mai greu de cap! Iti place de un baiat care are 3ani?

| curiozitateaneomoara explică (pentru VadTot):

Baiatul are 15 ani. Il plac de 3 ani de zile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VadTot):

rolling on the floor

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai serios nu se intelege asa? sincer!?

| Reyko95 a răspuns (pentru VadTot):

Da ma si eu am crezut ca e baiatu de 3 ani laughing

| JosePpPp a răspuns (pentru VadTot):

Frate, daca pustiul avea 3 ani cum mergea la petrecere cu el si se sarutau?laughing ce oameni bai =]]