| MinnieHaha a întrebat:

Am realizat ca prietenul(fostul) meu inca tine la mine...Ne.am despartit involuntar ca sa zic asacrying Si regretam aman2 dar orgoliul lui e mai mare deka al meu si nu vrea sa cedezesadsigh
De cateva zile am inceput sa mai uit putin cate putinsigh amintirile niciodata nu le voi putea uitasad Este fiinta pe care o iubesc cel mai multcrying
Nu ne.am despartit din cauza "vietii sexuale" deoarece nu mi.ar cere niciodata asta...happy Ma iubeste asa cum suntbig grin
Acum vine intrebarea...De cand ne.am despartit bea si fumeaza incontinuucrying Nu stiu ce sa mai facsad Am vorbit cu verisoara lui(el ii spune tot) si mi. a zis ca e din cauza ca nu mai e cu mine pentru ca inainte era fericit si etcchatterbox Si eu sincer ma simt vinovata ca nu pot face nimiccrying SINGURA solutie ar fi sa ne impakamsigh Dar nu stiu cum sa il conving.sad

Va rogg mult spune. ti. mi cum sa fac sa ma impac cu el...crying

P. s. Am fost impreuna 4 luni.si ne.am/ne iubim multttcrying
Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Vorbeste cu el e CLAR K TE IUBESTE si tuh il iubeste du-te si spune-i ca il iubesti o sa treaca peste orgoliu si peste toate.

4 răspunsuri:
| MinnieHaha explică:

@Favorite: Paii crezi ca nu am incercat?sigh pff...Am incercat de foarte multe ori sa vb si eu si vara lui cu el...Dar cum v.am spus.Are un ORGOLIU MAREcrying

| Favorite a răspuns:

Mda... trista povestea, treci si thu peste cum am trecut eu.Nu trebuia sa ve despartiti! E greu, da stiu da...ce sa fac? Impacate cu el.sau spune-i verisoare lui sa vorbeasca cu el si sa intrebare daca vrea sa va impacati.eu asa as face in locul tauhappyDAk zice da sa te sune ori vara lui ori chiar elhappy

| Lady112 a răspuns:

Spune-i ca nu este nevoie sa faca toate astea, pentru ca odata si odata tot va desparteati.Si ce se intampla daca ajungea sa tina si mai mult la tine?
Se omora?!
Stiu ca nu poti sa-l uiti,dar nu uita ca nu exista "nu pot" ci nu vreau.
Dar,daca tu il vrei inapoi, si sentimentul este reciproc, nu stiu care ar fi problema.
Bafta :*

| alexandra_1157 a răspuns:

Dar tu l-ai intrebat daca te mai iubeste... daca nu l-ai intrebat, intreaba-l si daca spune da propune-i intrebarea " ai vrea sa ne impacam si sa uitam de tot ce a fost"... daca te iubeste va face asta