| Anonim2133 a întrebat:

Hei,imi puteti da ceva bloguri cu tipe care se saruta si etc? Cei cu tumblr big grin

3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Alea pe care le vezi tu zambind prin cartier si pe strada se si saruta daca le saluti zambind, vorbesti cu ele si va imprieteniti, iesit impreua si descoperiti impreuna ca e timpul sa faceti urmatorul pas, sa va sarutati

| Anonim2133 explică (pentru Xpressurself):

Citeste ce scrie in intrebare si nu comenta ca un prost/a okay? happy

| Xpressurself a răspuns (pentru Anonim2133):

Exprima-te si tu mai clar. Ce vrei? Lezbiene? "Tipe care se saruta" poate fi inteles in mai multe feluri. Bafta sa gasesti ce cauti.