| TheLovelyGirl a întrebat:

Hei! Luni incepem scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac...imi puteti sugera o tinuta? scuzati categoria dar e cea mai cautata

Răspuns Câştigător
| CriSSa537 a răspuns:

Hey! Eu zic intr-o fustita albastra daca ai cu un tricou sau o rochita sau blugi cu tricou, FUNDA?

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Eu zic ceva cat mai formal, deoarece este prima zi de scoala, festivitati de deschidere, etc.
Ceva elegant happy
Bafta!

| Andreia06 a răspuns:

Doar lenjerie intima...

| MEANGIRL01 a răspuns:

Eu zic sa te duci goala, sau in pijamale. dupa preferintele talewinking

| lolalora a răspuns:

Buna nici chiar asa cum vrea crik crik sad bine depinde ce clasa eti acumoh go on eu am multe idei elegant,rep,pup, emo, mai elegant dar daca vrei sa vb uite id.ul meu dulcica_lorena22 :* Il bagi si vb si iti spun cum ma imbrac eu si dupa imi spui si tu ce ia prefera!:*