| Intelligence a întrebat:

Hei membrisori, TPU big grin!
Dau fundaitsa. Sper ca veti intelegeti "povestirea" si ce vreau sa zichee hee prin intreeabrea mea.
Menstruatia mea venea inainte cu 3 luni tot in data de 20 a lunii
. luna trecuta mi-a intarziat 10 zile [ deci mi-a venit in 1, nu am intretinut relatii sexuale-sunt V].
Am intrebat`o pe mama daca luna aceasta imi vine tot dupa 10 zile adica in 1.este tot intarziere, imi va veni mereu in 1? Mama mi-a zis ca e in regula ca atunci a intarziat, iar de acum probabil imi va veni tot in 1.

Menstruatia mea este f.neregulata. am 16 ani si am menstruatia de la 13.

Credeti ca ar trebui sa-mi fac griji? deci e o problema daca imi va veni tot in 1, va fi tot intarziat?

1 răspuns:
| ramoyoopisicel a răspuns:

Nu e o problema, inca ai schimbari in organism, stai linistita! Daca esti V nu trebuie sa iti faci nici un fel de grija, se mai intampla. Sora mea a fost la fel. :*