| anduta1999 a întrebat:

Hei,prietenei mele ii place de un baiat, Acel baiat o place si el pe ea, sunt adorabili impreuna dar nu au curajul sa spuna in fata ca se plac.Problema este ca fata e in clasa a 8a si baiatul in clasa a 6a si totii ar rade de ei, de asta nu prea accepta prietena mea o relatie cu el.Cum sa o conving? Vreau sfaturi. Funda

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Sa accepte prietenia lui, dar fara sa se afiseze in public cu el.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa-i impace sant copii mici, nu-i invata cu prostii din astea asa devreme o sa se descurce cand vor avea 18 ani in relatii.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Daca baiatul era in clasa a 9-a mai radeau de ei?
Cel mai bine e sa va vedeti de scoala si lasati prostiile pe mai tarziu.