| Ïønela_Påülä_1997 a întrebat:

Am o prietena care are un BFF, Iar BFF-ul ei s-a mutat in banca cu băiatul de care îi place prietenei mele, si prietena mea banuieste ca BFF-ul ei îi place de băiatul acela...Ce pot face sa nu o mai vad suparata si deprimata? (Ei îi este rusine sa îi spună doamnei diriginte ca vrea sa se mute cu acel băiat). Nu stiu cat de bine ati inteles! DAR VREAU AJUTOR URGENT! Fără caterinca.

2 răspunsuri:
| simplegirl2 a răspuns:

Poate sa ii zica prietena ta bff-ului ei daca vrea sa faca schimb de locuri happy

| Ïønela_Påülä_1997 explică (pentru simplegirl2):

Prietena mea ar fi vrut ca băiatul de care îi place sa se mute cu ea, pentru ca ei îi este rusine sa îi spună doamnei diriginte cra vrea sa stea in banca cu acel băiat. Dar mersi oricum!