| Anaxor96 a întrebat:

Hei salut! Am o intrebare:de ce cand vrem sa ne gadilim singuri nu reusim pentru ca creierul stie ce vrem sa facem asa ca nu se intampla nimic, iar cand ne masturbam reusim sa ajungem la orgasm? Si in cazul acesta creierul stie ce vrem sa facem...Stiu e caraghioasa intrebarea da sunt curioasa rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| SantaAndrei a răspuns:

Gadilatul e provocat de o reactie a nervilor la atingerea anumitor zone, reactie simtita imediat de creier.

Orgasmul este provocat prin stimularea uneor nervi care nu au legatura directa cu creierul, ci sunt controlati de un set de nervi aflati undeva in coloana. Pe langa asta, nervii de pe zonele intime sunt mai sensibili si raspund mai usor la stimuli decat cei de pe piele. Sper sa te fi lamurit cat de cat.

| NeneaGogu a răspuns (pentru SantaAndrei):

Nu sunt gelos dar treaba cu copy/paste nu e frumos

4 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

@NeneaGogu Poti cauta pe google, nu e copiat de nicaieri, e raspunsul scris de mine, PERSONAL.

| NeneaGogu a răspuns:

Ce-i aia gadilim si unde vrei tu sa ne gadilim?

| Kainon a răspuns:

Forever alone.