| Anonymul257 a întrebat:

Am nevoie de ajutoooor! Deci este vorba despre un baiat cu care vorbeam tot timpul si ne vedeam in fiecare zi, chiar daca mai erau si alti prieteni.Iar noi vorbeam prin mesaje toata noaptea.Si de cateva zile nu ma mai baga deloc in seama.Nu am mai vb deloc prin mesaje iar cand ne am vazut abia ca am mai vorbit.De atunci nici nu ne am mai vazut.Si nu stiu ce sa fac, adica ma tot intreb ce am facut de nu ma mai baga deloc in seama.Tin sa mentionez ca lui ii placea de mine si mie de el.Multi zic ca poate s a plictisit de mine,dar noi nici nu eram impreuna si ca ar tb sa-l ignor(si credeti-ma,am incercat si ma simt foarte aiurea.).Mi se pare cam ciudata situatia.Voi ce ziceti ca s a intamplat si ce ar trebui sa fac?
Ps: Acum voi fi plecata o saptamana din tara si nu voi putea vorbi deloc cu el,chiar daca m-ar baga el in seama, desi ma indoiesc de asta.Si sunt aproape sigura ca dupa nu vom mai vorbi deloc.
Si am uitat sa mentionez ca el este cu aproape un an mai mic ca mine.
Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| HaZaNiLiLo a răspuns:

Pai daca nu il intrebi pe el ce s-a intamplat si daca e suparat pe tine(si daca e suparat, de ce e), nu cred ca ai cum sa afli..doar daca pui un prieten sa vorbeasca cu el.Dar eu as zice ca e mai ok sa il intrebi tu.

| Anonymul257 explică (pentru HaZaNiLiLo):

Nu-mi mai raspunde...