| Stefanel1234 a întrebat:

Hei salut.Ieri vam pus o intrebare si mi-au placut raspunsurile primite.Acum vreau sa va intreb ce cadou pot sa ii fac unei colege de care imi place sau cum sa procedez ca sa o impresionez fara ca, colegii sa rada de mine

Răspuns Câştigător
| SmEu a răspuns:

O atentie mica dar finuta pentru un inceput important e sa ii placa si ei de tine sau compania ta dupa ce o vei cunostea mai bine nu doar ca, colega ci putin mai mult cu siguranta vei sti ce sa-i ei pentru ca o sa stii ce preferinte are incearca sai fi alaturi si sa o faci sa se simta bine in compania ta cat despre ceilalti iti zic eu ca fac pe zmei cand sunt in clasa si mai multi dar dacai ei pe fiecare in parte toti sunt asa cand plac cu adevarat o fata!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

îi dai o floare și un bilețel pe care să scrii zâmbește-mi.

| Liliana1981 a răspuns:

Daca te intereseaza parerea colegilor mai bine nu-i mai lua nimic.

| crack123 a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva extravagant, ci ceva care sti ca-i trebuie/i-ar placea, si ideal e sa-i faci cadoul intr-un mediu mai privat, pentru a nu avea o reactie afectata de prezenta celorlalti...

| carinutza373 a răspuns:

Io zic sa nu ii dai nimic, ca sigur o sa rada, dar sa ii fi prieten mai bun si vezi daca si ea vrea la fel, dupa aia cand o sa fiti impreuna intra pe site-urile astea si vezi ce poti sa ii iei (in cazul in care o sa fiti impreuna):
http://www.cadouri.ro/cadouri-valentine-s-day/lampioane-inima-p13482.html http://www.giftmarket.ro/canivalentines

| albert199928312e a răspuns:

Ii poti lua un trandafir si niste bomboane.