| Happciu a întrebat:

Hei, salut TPU am si eu o problema...as vrea sa ma despart de actuala prietena, suntem in aceeasi clasa (eu am 13 ani si ea la fel). Motivul...nu pot sa spun ceva exact dar nu ma atrage, nu simt sentimentul ala nebun sa stau cu ia, de foarte multe ori ma si plictisesc stand cu ea. As dori cateva idei, cum sa ii spun ca nu as mai vrea aceasta relatie, fara sa se supere, vreau sa ramanem prieteni.

Răspuns Câştigător
| Ale14me a răspuns:

Lucrul asa ar trebui sa il explici ei, cu calm, undeva unde sa fiti numai voi, spune-i ca cea ce a fost intre voi a fost frumos si ca e o fata forte draguta, doar ca tu nu mai ai aceleasi sentimentete pentru ea, vei vedea ca nu se va supara deoarece fetele apreciaza foarte mult un astfel de compartament din partea unui baiat deoarece il considera matur, spune-i ca iti doresti totusi sa ramaneti prieteni. Mult Succes

3 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Pai o sa te desparti de ea pentru ca o intervenit plictiseala tongue dar in 75 % sa zic asa din cazuri happy se intampla ca dupa sa ti se faca dor si sa o vrei inapoi laughing!

| LoveBlind a răspuns:

Spune si tu ``Auzi as vrea sa iti spun ceva, te rog nu te supara.dar vreau sa ne despartim.te roogg nu te supara.si plz ramanem prietenibig grinbig grinbig grin``nu prea are cum sa spuna nu.si daca ar sune intre timp v-eti devenii prieteni. atata timp cat snteti in aceeasi clasa.mrg bafta!tongue

| ChRiSu a răspuns:

Ii spui : scuze dar acum nu mai pot sta cu tine vreau sa ma axez mai mult pe sc si teme ca o sa vina tezele si nu mai am timp as vrea sa ramanem prietei si scer ca intelegi