| Tonyyy a întrebat:

Am o problema..Stau de ceva timp cu un baiat putin mai mare ca mine.Nu stiu cum sa-i spun ca nu vreau sa mai fiu cu el pentru ca nu este o relatie asa cum as fi vrut eu si cel mai bine ar fi sa ma despart de el pentru ca asta simt. Cum sa-i spun? Cateva sfaturi..Multumesckiss

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Cea mai buna despartire este indiferenta, te suna da-i ocupat, il vezi nu vorbi cu el, asa va intelege singur si nu te mai cauta.

| Annim a răspuns:

F u c k you boy i'm Princess... ohh sper ca aceasta relatie iti va servi ca lectie pe viitor : baietii mai mari decit tine niciodata nu se ataseaza serios intr-o relatie. referitor la realation brake, sterge-l din prieteni. Scriei un mesaj pe mess misterios in care spui tot ce ai pe suflet si tot asa daca nu ai curaj face to face :::: GLwinking

| liliacALB a răspuns:

Cel mai bine e sa fii foarte sincera, ia-l deoparte si spune-i exact ce te nemultumeste la el si la relatia voastra. Daca nu faci asa atunci cum crezi tu ca e mai bine! Curaj!