| didisor6619 a întrebat:

Hei, saptamana viitoare este ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii fac... el e suparat ca parintii lui nu i-au mai luat nimic de ziua lui de 3 ani si ma gandeam sa ii fac un cadou mai special ca sa compensez

Răspuns Câştigător
| PinkCupcake a răspuns:

Tricou personalizatwinking

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Iei un avion sau un submarin! sau, sunt mai ieftine elicopterele.dar daca ii place, poate ii iei o trotineta!

| Brâncuşi a răspuns:

Pai cumparai o cutie de guma orbit si un ceas de exempluwinking Un ceas cu leduri e foarte fain si la modahappy Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai mentionat varsta dar in fine un parfum sau set cu parfum gel de dus..crema de barbierit etc...un ceas de mana. poate fii pus intr-o cutiuta draguta.o cana cv cu te iubesc...un tricou dragut ceva gen puma adidas eu stiu sunt mdestule chestii care sa i le poti face cadou

| LostInBubble a răspuns:

Pai doar tu stii ce ii place. Nici macar nu i-ai mentionat varsta. happy