| madalicious a întrebat:

Am o mare dilema...in 9 zile e ziua iubitului meu si a fratelui sau [sunt gemeni] ma gandeam sa ii iau cadou iubitului meu un ceas/parfum sau un ursulet dar nu stiu ce sa ii iau fratelui sau.asta ma nelinisteste! Mentionez ca fac aman2 17 ani.Si mi-e teama ca iubitului meu nu o sa ii placa ce cadou ii iau.deci.intrebarea asta e pusa in special baietilor. Ce cadou ati vrea sa va faca iubita de ziua voastra?! Si fetele poate imi spuneti si voi ce cadouri i`ati facut iubitului vostru cand a fost ziua lui.va rog mult!

multumesckiss

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Tocmai ma amuzam aici de una singura ca toti cred ca e vorba de fratele tau. Daca fratele tau si prietenul sunt gemeni atunci ai fi iubita fratelui taulaughing
Eu zic sa le iei cadouri diferite, in functie de personalitate si prietenului tau ceva in plus dar incearca sa te feresti de tricou cu poza voastra sau perna, etc.
Ceva amuzant merge de fiecare datahappy
Zic sa le cumperi ceva diferit dar nici foarte diferit, adica prietenului tau un Rolex si la "cumnatu' " un breloc.
Am si eu o sora geamana si sunt persoane care ne cumpara acelasi lucru sau o chestie pentru amandouastraight faceAnul acesta de ziua noastra [de la o anumita pers.] am primit fiecare cate o bluza si la amandoua o cartestraight face o carte pe care sora mea si-o dorea foarte mult si eu nici nu auzisem de ea.
In fine, cred ca ai inteles ideea.succes:*

8 răspunsuri:
| madalicious explică:

Pentru ca iubitul meu ar crede ca am aceleasi sentimente pentru ei

| madalicious explică:

@alllinna fratele lui e cumnatul meu!

| ATB a răspuns:

Daca iubitul tau poarta ceas. e ok poti sa iei ceas. incearca sa fie ceva diferit dar apropiat de ce are... cu parfumu e ok. e util si placut. si ursuletu sau altceva pe care sa scrie I love you sa fie ceva haios. nu ceva dulce. pentru un baiat. pentru fratele tau nu stiu.nu ai mentionat nimic... incearca sa ii iei ceva de care e pasionatbig grin. de la jocuri pc. pana eu stiu spitze la biciclete. in general cadoul care intr-adevar e unul frumos trebuie sa ii fie util persoanei respective si sa fie ceva legat de pasiunea. sau stilul persoanei respective. bafta

| pypa007 a răspuns:

Cumparai la iubitul tau un ceas si la frateto un parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-i cumperi si fratelui tau aceleasi cadouri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, si in fond este normal sa-l iubiesti mai mult pe fratele taudecat pe un strain care este doar un iubit care maine poate fi inlocuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas sa ii specifici si sa nu mai intarzie...happy

| runnyzip a răspuns:

Pe mine personal nu ma tenteaza cine stie ce cadou...parere mea ca baiat este ca orice atentie din parte persoanei iubite conteaza, dar sa fie din suflet...tongue sper ca ti-am fost de ajutorwinking