| diana150 a întrebat:

peste o saptamana e ziua iubitului meu...si nu stiu ce sa-i fac cadou. imi dati vreo parere?big grin

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Aa...pai poti ii poti lua un parfum mai fin (sau ceva care sa-l avantajeze), sau un ceas, poate un breloc. Dar mai special ar fi un parfumhee hee!
Sau poti sa iei un album foto si il poti umple cu poze cu voi...sau o rama, cu o imagine editata, in care sa fie mai multe poze cu voi (2-3 poze)hee hee. Sau ii poti lua un lantic de argint sau aur (nu foarte scump)hee hee.
In orice caz, ceva specialwinking!
Sper ca ti-au placut ideile mele!
Funda? Bafta kiss

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Hey! La cadouri e mai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da.
Poti, spre exemplu, sa iei atatea cutiute cat sa reprezinte lunile de cand sunteti impreuna, pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!"batting eyelashes.
Ar fi frumos... ceva mai unichee hee.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? Bafta kiss

| diana150 explică (pentru ):

Vreau sa-i iau ceva de ziua lui.big grin

| a răspuns (pentru diana150):

Aa...pai poti ii poti lua un parfum mai fin (sau ceva care sa-l avantajeze), sau un ceas, poate un breloc. Dar mai special ar fi un parfumhee hee!
Sau poti sa iei un album foto si il poti umple cu poze cu voi...sau o rama, cu o imagine editata, in care sa fie mai multe poze cu voi (2-3 poze)hee hee. Sau ii poti lua un lantic de argint sau aur (nu foarte scump)hee hee.
In orice caz, ceva specialwinking!
Sper ca ti-au placut ideile mele!
Funda? Bafta kiss

| claustrofob a răspuns:

Hey. Pai cred ca ar fi frumos sa îi faci ceva personalizat o poza cu voi doi pe care o pui intr-o rama frumoasa sau pe un tricou. Iar pe langa asta îi iei un ceas fumos sau un parfum si gata happy