| Xab a întrebat:

Hei:* Spuneti-mi povestea voastra de dragoste.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eram la tara si am iesit pe o vreme ploioasa si m-am dus prin gradina cind am dat de un lup care statea isi clocea ouale.M-am dus in magazie,am luat furca si am ridicat-o sa dau dar deodata;-Fie-ti milaaa, fie-ti milaaaa, lupul cazu in genunchi si se ruga cu glas omenesc.Acuma fiecare om se mai prosteste cite o data dar, in cazul meu, nu era nevoie de nici un efort pentru asta.Am iertat lupul ca mi-a promis indeplinirea a trei dorinte; 1)Sa am amanta.2)Sa am amanta.3)Sa am si o sotie acolo. Daca vrea cineva macar una dintre ele s-o ceara caci m-am apucat de sport.

| KissSummer a răspuns:

Pai sunt cu un baiat de ap 5 luni. prima data cand m'a vazut a fost anul trecut. prin noiembrie eu eram cu alt tip atunci si intamplator el a trecut pe acolo si l-a salutat pe tipu respectiv. dupa 3 luni eu m-am desp de ala. si nu aveam nici'o trebuie cu baiatu' asta cu care sunt acum. Am fost organizatoare la o festivitate si el era cu mai multi baieti pe acolo si la un moment dat un tip i'a facut semn sa se uite la mine. in fine. eu m-am dus cu o fata sa se intalneasca cu prietenu' ei si era si era si baiatu' asta acolo. eu habar nu aveam ca va fi si el. si nu m-am uitat absolut deloc la ellaughing). seara cand ajung acasa imi da add la id. nu stiam cine e. si m'a intrebat daca vreau sa iesim la un suc si prima data l'am refuzat. dar a doua oara a zis ca nu mai accepta nici'un refuz. si am acceptathee hee. eu a 2 zi aveam banchetu' si m-am combinat cu el cu o zi inainte de banchet. a venit la mine. ne'am plimbat putin ca nu puteam sa plec de la petrecere. a 2 zi dupa banchet ne'am intalnit seara pe la 12 si am mers la Dunare am stat pe plaja, ne'am uitat la stelelove struck. a fost superblove struck. si ne'am mai dus vreo 2-3 seri asa. dupa aia s-a schimbat vremea si nu ne'am mai putut duce.hee hee. cand s-a incalzit am fost cu prietenii la plaja.love struck. pot sa spun ca e cel mai reusit baiat cu care am avut o relatie pana acum. e un dulceelove struck e chiar cum vroiam eu sa fie un baiatlove struck day dreaming... are tot ce'mi trebuie.love struck pana si masinaalaughing). dar asta nu ma intereseazaoh go on. in fine. pot spune ca il ador mult are doar 18 ani.love struck. si ca niciodata nu sti ke iti rezerva viitoru'. ne'am vazut intamplator si nimeni nu stia ca noi 2 vom avea o relatieelove struck. il adorrlove struck love struck.kiss

| emima a răspuns:

Buna.de origine sunt moldoveanca din Barlad si acum 3 ani ma gandeam unde sa ma duc in vacanta.m-am hotarat sa plec in Bucuresti la sora mea care este maritata si statea cu chirie la un tanar de 22 de ani.Mam dus la Bucuresti si ma asteptat sora si cumnatul la gara.Cand am ajuns acasa era baiatul (prprietaru)si cu fratele lui care facea misto zicand "da ci faci wai ci fain ii la bucuresti"laughingeu ma enervam foarte tare la inceput.pe urma treptat treptat ne-am imprietenit nu mai facea misto vorbeam normal ca de la om la om si am inceput sa ne placem.la inceput am vazut chestia asta ca pe un nimic ca totul e trecator.in septembrie a trebuit sa plec ca incepeam scoala si el odata cu mine a plecat in Portugalia la mama lui si am pastrat legatura ma suna tot timpul vb mereu pe net si cand a venit vara s-a intors si ma invitat in Bucuresti ca amica.de atunci ne-am dat seama ca ne iubim si a trecut timpul si m-am mutat la el.Acum sunt foarte fericita cu el si in curand o sa avem si un copilas impreuna.Cine credea ca plecarea mea la Bucuresti este de fapt soarta mea?

| emima a răspuns:

Buna.de origine sunt moldoveanca din Barlad si acum 3 ani ma gandeam unde sa ma duc in vacanta.m-am hotarat sa plec in Bucuresti la sora mea care este maritata si statea cu chirie la un tanar de 22 de ani.Mam dus la Bucuresti si ma asteptat sora si cumnatul la gara.Cand am ajuns acasa era baiatul (prprietaru)si cu fratele lui care facea misto zicand "da ci faci wai ci fain ii la bucuresti"laughingeu ma enervam foarte tare la inceput.pe urma treptat treptat ne-am imprietenit nu mai facea misto vorbeam normal ca de la om la om si am inceput sa ne placem.la inceput am vazut chestia asta ca pe un nimic ca totul e trecator.in septembrie a trebuit sa plec ca incepeam scoala si el odata cu mine a plecat in Portugalia la mama lui si am pastrat legatura ma suna tot timpul vb mereu pe net si cand a venit vara s-a intors si ma invitat in Bucuresti ca amica.de atunci ne-am dat seama ca ne iubim si a trecut timpul si m-am mutat la el.Acum sunt foarte fericita cu el si in curand o sa avem si un copilas impreuna.Cine credea ca plecarea mea la Bucuresti este de fapt soarta mea? papa

| Lexycesium a răspuns:

L`am placut,m`a placut, m`am plictisit, l`am lasat!happy