| Bub_8103 a întrebat:

Hei, stiti din intamplare de unde pot cumpara extensii de par dreaduri mai exact dreaduri direct facute pe care sa le aplic eu? ^^

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Http://www.extensiinaturale.ro/ poti incerca aici :*

| slek a răspuns:

Da,eu am niste dreaduri frumoase pe care vreau sa le vand.

| Dizonul a răspuns:

Salutare! am 36 de dreaduri de vanzare, le-am taiat acum o saptamanastraight face daca te intereseaza contacteaza-ma la mybestfriendisadinosaur@yahoo.com

| Capșa_Arthur_1993 a răspuns (pentru Dizonul):

Salut,le pot atasa de un par mai scurt, si cum te pot contacta?

| Seba_Sebastian_1992 a răspuns (pentru Dizonul):

Salut mai ai dreadurire
La ce pret contacteaza-ma pe Facebook sebastian seba

| diatheea a răspuns:

Salutare,am eu ceva dreaduri sintetice, facute de mine... daca inca te mai intereseaza, anunta-ma!

| kabal a răspuns (pentru diatheea):

Buna Dia. Cate dreaduri ai? Le poti atasa si pe un par mai scurt? Ce culoare sunt? ID: defjammethodman@yahoo.com daca esti interesata sa le vinzi \aplici. Multumesc frumos.

| Cretzu_Acelasi_1990 a răspuns:

Eu am o căciulă cu dreduri naturale