| Jacksy a întrebat:

Hei!
Stiu ca indiferenta doare cel mai tare, dar am nevoie de niste replici (am si eu, dar vreau sa folosesc ceva nou si acum nu prea am imaginatie). Fostul meu prieten "incearca" sa faca misto. Am spus ca incearca, nu ca si reuseste.
Deci, voi ce-ati zice?
PS – Scuzati categoria. e cea mai vizitata si e urgent!

Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Daca te cobori la mintea cuiva esti la fel ca el. Ar fi cazul sa-l lasi sa vorbeasca singur pana se va plictisi.

| zuzu a răspuns:

Raspunde si tu cu da, nu, poate, cum vrei, nu-mi pasa, asa si?, ce propui, bine..chestii de genu'. Astea-s scurte dar dor ca dracu'.

| Empathizer a răspuns:

Dragul meu, esti liber sa crezi ce vrei!

| alee3333 a răspuns:

Hei, ai vazut-o pe mata in chiloti, cat de buna e sorata in pat? Vrea so incerce si x(un nume). I s-a spart maicatiii prezervativu de ai venit pe lume, stiu ca ai dreptul sa fii urat dar tu abuzezi, as vrea sa fii la tv... ca sa te pot inchide, cred ca am vedenii dar cand deschizi gura un idiot incepe sa vorbeasca,
Sa il dai pe spate, fundita? :*