| sweety_9041 a întrebat:

cine imi spune si mie cum pot face un profil pentru hi5 cu poza mea? am mai vazut la alte hi5 si nu stiu cum se facecrying. dau fundoi! scuzati va rog categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie de rasp urgent

2 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Esti pe profilul tau.
Te uiti in dreapta sub poza de probil si apare: "Modifica ascpectu" si dai acolo dupa vei vedea fel si fel de skinuri, te uiti in dreapat sus si apare : "Aspecte create de mine Creează un aspect pentru profil »" si dai creeaza un ascpect, dupa iti vor apare asa: pagina globala, sectiune principala si sectiuni secundare, tu o vei completa doar pe prima: pagina globala: cu poza[browse] si dai incarca poza exact LG browse si dupa iti aranjezi alea cum vrei tu, Doar Pagina Gloabala, atat trebuie completata happy.
Sper ca ti.am fost de ajutor.
Funda?big grin

| BeiiBiixx a răspuns:

Iti spun eu.
1. Te duci la change my skin la profilul tau
2. In partea de sus apare skins i made si make a profile skin
3. Dai la make a profile skin. Dai nume si chestii. Si o sa trebuiasca sa alegi o poza. Dai change image sau browse [ prima de pe primul rand ] si alegi o poza.
4. Ca sa alegi poza dai click pe ea si enter. Dupa aceea o sa ai niste sageti exact acolo langa numele pozei care ai pus`o
5. Dai click pe sageti sa vezi daca e buna poza. Bifezi ce trebuie acolo si dai search pe google pentru codurile culorilor.
Dai preview si daca iti place te intorci si o salvezi :*
Funda?batting eyelashes