| anonim1111111111111111 a întrebat:

Hei TPU am 1.45 si am 13 ani cam este bine ca ma masturbez mi e chiar imi place dar ma enervez ca imi iese urina si nu sperma. Dati-mi un raspuns corect si

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

E ok daca te masturbezi, pe la 14 ani o sa ai placere mai mare ca o sa apara sperma.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca nu esti inca dezvoltat si organele tale reproducatoare nu au inca ce elimina.
Ia-o mai usor cu masturbarea, ca sa nu strici cuculetul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot sa-ti ofer un raspuns CORECT in proportie de 100%, insa probabil sper sa nu gresesc prea mult, cam in proportie de 85-90%, va trebui sa te mai ''enervez'' inca in jur de vreo circa 10-15 luni. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai orgasme, du-te la medic, dacă nu înseamnă că nu te-ai dezvoltat încă destul. Încă nu poți să faci spermă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enerveaza te ma, darama casa ca nu poti sa tii dai drumu. Calmeaza te ca nu esti inca la varsta in care sa fii capabil sa produci sperma de aceea nu poti.