| Edy_9245 a întrebat:

de atunci cand ma masturbez imi vine senzatia sa urinez, adica sa scot ceva si cand scot imi iese urina nu sperma ce ar trebui sa fac.
Ps.am 16 ani

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Tine minte! tu minti ca ai 16 ani! in august ziceai la o alta intrebare ca ai 13 ani!--Raspunsul la aceasta intrebare, daca ai mintit nu o sa te ajute --nu vei primi raspuns corect! una este sa ti se explice ce este, avand 16 ani ca nu iese si alta ca nu iese si ca ai 13 ani!-Deci la 13 ani ai tai ce ti se intampla este absolut normal colo peste un an totul o sa fie normal! La 16 ani nu este normal sa se intample asa cum ziceai tu.

| AddeAndre14 a răspuns:

Trebuie sa te exciti mai mult.

| aumih16 a răspuns:

La 16 ani! wow dar ai scula mare la varsta asta! pacat de tine! ti-ai ratat viata de la varsta asta!

| ȘefuLaValută a răspuns:

Lasa te de labagh!

| MotanAndrei a răspuns:

Cand te spermezi, inchide sperma.

| CheshireDeadCat a răspuns:

Probabil te încordezi prea devreme aşteptând orgasmul. Savurează procesul şi tu te încorda atât de tare când vrei să ejaculezi. Cred că mai ai nevoie de experienţă în a te masturba, n-am mai auzit de situaţii similare. Încearcă să urinezi înainte de a te masturba.