| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa am un abdomen plat si picioare mai subtiri. Vreau exercitii care le pot face acasa, nu la sala.

Răspuns Câştigător
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna ana maria..pentru un abdomen plat trebuie sa faci abdoomene multe dar ai putea sa faci cate 50-100 de abdomene in fiecare seara. dupa 1-2 saptamani sigur va da rezultate... pentru picioare e cam greu... dar incearca sa mergi cu bicicleta cat mai mult cu rorele sau ai putea face niște exercitii dragute sariruri genoflexiuni sau pentru piciuare ai putea sa te apuci sa dansezi daca nu stii ce exerxitii sa faci funditabig grinbig grin?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Mersi mult de funditabig grin

| ana19anamaria_5941 a răspuns:

Ai ghicit! chiar ma plimb foarte mult cu bicicleta. pe zi ma plimb in jur de 3-5 ore iar cand ies cu prietenii ma plimb de la 3 ziua pana la 10 seara.

| ana19anamaria_5941 a răspuns:

Cu placere!

| bettybeatrice a răspuns:

Alerga in parc sau undeva! FUNDA?