| andreea756 a întrebat:

Am 16 ani, si in urma cu un an am inceput o relatie cu un baiat de la mine din clasa, el mi-a facut destule si de asta as vrea sa ma ajutati, prima oara m-a inselat cu o amica de-a mea, in fiecare dimineata inainte de ore eu plecam cu fetele la super market si el era cu aia in toaleta, l-am iertat pentru ca-l iubeam, a2 oara am aflat de la o prietena ca inca tine lagatura cu fosta prietena a lui ( telefonic ) si m-am certat cu el cand am auzit, ma rog, apoi tot acea persoana mi-a zis ca ia vazut sarutandu-se in hol, a cea persoana e cea mai buna prietena a mea. Nu prea o credeam, dar intr-o zii m-am dus la toaleta si am vazut cu ochii mei. Tin sa mentionez ca am fost inselata de 2 ori, eu la inceput nu l-am iubit acum am inceput sa-l iubesc, de iertat nu-l mai iert pentru ca nu-s proasta, nimeni nu merita a3 sansa. Sfaturi? Fundita!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te merita. Tu l-ai iubit si el si-a batut joc de tine. Uita-l.

| sensualus a răspuns:

In toaleta, pe hol... chiar asa se injosesc unele fete? poate vrei sa vezi in ce loc te va insela a 5-a oara, ca tot inca il iubesti

| PanaceuUniversal a răspuns:

Jesus Christ, ai 15 ani, si vorbesti despre inselat. Idiotu ala sta si se freaca de pereti prin "veceuri"!
Unde se ajunge cu lumea asta?
Treci la scoala si invata, si astepta sa termini liceul, sa ajugi pe la facultate... ai tot timpul din lume sa gasesti pe cineva care sa tina cu adevarat la tine...

| Pufoseniiee a răspuns:

Eu zic sa nu il ierti! Are balta peste!

| JusTLiVe a răspuns:

Da gaseste-ti altu mai ales daca ai niste forme de apreciat deoarece nu prea merita si sunt baiat nici eu nu mai mi-as da a3 sansa.

| AndreKissYOU a răspuns:

Cautati, altu nu tea iubit si nici no va face...Treci peste happy

| Matei_Mihaela_1996 a răspuns:

OK,trebuie sa il uiti, stiu ca o sa treci greu peste dar trebuie si orienteaza-te spre un baiat care ii pasa de tine, mult succes.