| Silvia328 a întrebat:

Am 22 de ani, ultimul ciclu menstrual a început pe 21 luna trecuta iar pana astăzi încă nu a apărut menstruatia. Am avut mai multe contacte neprotejate chiar și în perioada fertila. Am ceva dureri de sâni asemănătoare tare cu cele din perioada menstruației însă aceasta nu a apărut. Am făcut un test de sarcina în dimineața aceasta însă rezultatul este negativ. Ceva pareri? Precizez Am un ciclu regulat este posibil sa fi rămas însărcinată cu toate ca am testul negativ încă?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.

| Andreeush a răspuns:

Există șanse să fi rămas însărcinată.

| Silvia328 explică:

Am fost astăzi la un medic ginecolog și m-a trimis la un BetaHCG. Spune ca la ecografie se vede doar ceva lichid ingrosat în uter.