| MeGustaaaaa a întrebat:

Hei TPU.
Am mai pus ieri o intrebare de genu` da acum e mai complicat.Va rog cititi tot si rog seriozitate!
Deci, e un baiat care e mai mic ca mine cu 6-7 luni..In fine, si i-a placut de mine, mie imi place de el..Acum cica o place pe una din clasa mea.Si mie chiar imi place de el.Si azi i-am zis colegei mele ca hai sa vedem cu cine vrea sa fie.Ea crede ca la bâză facem asta..Nu stie ca, chiar il plac.Si una fitoasa ce vrea tot ce vreau eu s`a bagat si ea.Ei, azi trageau de el ca disperatele si ziceau ca mintim sa nu stiu ce sa fie cu ele, deci isterii, isi bateau joc pur si simplu de el.S`a trezit un tampit sa zica ca i-am zis ca nu`mi place de el si i`a zis baiatului iar el l-a crezut. Apoi ne-a zis ca ne-am batut joc de el si bla bla.Ele si`au batut joc dar eu nu.A, era sa uit, inainte de asta ne-a chemat in clasa lui si a inceput sa ne cante o melodie de la Taxi -Sunt barbat.Stateam toate 3 pe scaune si cand a ajuns la sfarsit la "te iubesc" s`a uitat la mine.x_X
Bla bla bla, zicea ca vrea sa fie cu colega mea, apoi ca nu, ca cu mine...Pt. cei ce n`au vazut intrebarea anterioara ieri m`a pupat pe obraz de 2 ori m`a luat in bate...Deci, ce sa mai fac? Nimeni nu crede ca il plac!

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Pai nu conteaza cine crede sau nu crede ca il placi. Conteaza ce crezi tu si ce simti tu pentru el! Daca-ti place de el, du-te frumos intr-un moment cand vezi ca e mai singurel, sau asteapta-l dupa ore cand iese si spune-i. Explica-i chiar ca tu nu ai facut niciodata misto de el si ca ai cu adevarat sentimente pentru el si gata. Vezi ce zice. Simpluwinking.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Statistica spune ca esti o fata inteligenta. Textul editat de tine te contrazice. Ai dreptul sa placi baiatul cat vrei si nu stiu de ce ar trebui, sau nu, sa te creada lumea.

| Cleopa a răspuns:

Of,of...il placi, vorbeste cu el si gata