| IuliaRAWR a întrebat:

1. E vorba despre un baiat.am fost cu el anul trecut 2 saptm. apoi m-am despartit.ne-am impacat si apoi ne-am despartit. daca nati inteles acum sunt despartita de el.si am uiatat sa zic ca sunt cu el in clasa, si cum in fiecare zi il vad am ajuns sa il plac.si nu stiu cum dar de cateva zile incepe sa glumeasca cu mine sa ma simpatizeze si as vrea sa stiu daca ma place.si se uita la mine, glumeste, cand plang sau sunt trista intreaba pe orcine ce mi s-a intamplat pentru ca e cam timid.ma place? si cum sa fac sa fiu cu el avand in vedere ca sunt timida, adica ma fac ffffff rosie. Dau fundita kla cel mai corect, bun rasp.Multumesc oricum.

Răspuns Câştigător
| TeutzMik_7227 a răspuns:

Buei, exact la fel mi s-a intamplat si mie, fii increzatoare, glumeste si tu, impartiti interese, nu mai fii timida sau sensibila(gen daca te loveste cineva nu spune:Au m-ai lovit!, poti sa spui 'diotule asa zic eu)
PS:Fii de gashka

6 răspunsuri:
| dani_3310 a răspuns:

Pai n-ai cum 2 timizi...doar daca u sau el va faceti curaj sa spuneti ce vreti unu de la altul

| Denis_1354 a răspuns:

Incearca sa fii sincera cu el.sa vorbesti, daca te ia in brate sa stai si din astea, si daca esti sincera cu el, adica sa fii u insati nu o sa te mai rusinezi.Pai eu cred ca te place, incearca sa vorbesti mai mult cu el.Si daca are aceleasi sentimente si vede ca si u il placi nu cred ca nu o sa zica nimic.Bafta

| DeiutSa_5223 a răspuns:

Hei! Ktsi ani ai?:p
Nu Trebuie sa'ty fie Rushine, eu cred ca te place:d. Daca esthy de 15-17--->>ani. [ in ziua de Azi baietszi nu prea fac asa ceva.la varsta asta:p]
Dar daca sunteti mai mici thinking
Poathe vrea sa'ty fi edoar amik sau simte nevoia sa te protejeze:-s [te'a ranit cu ceva in trecut? Oare vrea sa se revansezethinking].
Daca vrei sa afli daca te place, stai mai mult cu el vreo 2-3 saptamana si daca nu iti mai acorda aceeasi atentie inasemna ca s-a plictisit [ si nu are rost sa'ty faci sperante xD x_X. Dar daca o sa fie ca inainte [ tot asa apropiat] merita sa incerci.[ si stand langa el nu o saty mai fie rusinE:p ]

| Tedoraaa a răspuns:

Sigur te place, fii de gasca si trateaza-l egal, fa glumitze si nu te mai intimida, incearca sa pari ferma si decisa, baietilor le plac fetele increzatoare, sper ca te-am ajutat...

| Tedoraaa a răspuns:

Bai, deci fii de gasca si glumeata cu el.Stati mai multi in grup si nu mai fii timida.Baietilor le plac fetel increzatoare care n-au ifose, cu pampalaii din clasa fa glume Dalea cu haz in fata lui(daca nu cumva e prieten cu vre unu) si nu-l lasa sa stie ca-l placi, dar daca recunoaste el, poti recunoaste si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg anul trecut nu mai erati timizi? Te-o placea baiatu dar mai bine mai asteptati un an, doi, trei pana nu va mai inrositi si vedeti ce iese dupa.
Bafta.