| Oanna96 a întrebat:

Hei TPU
am nevoie de ajutorul celor care sunt/au fost la liceu pe profilul uman-stiinte sociale.
1. Ce materii se fac?
2.Cat de grele pot fi?
3.LA ce se da teze? cateva exemple daca se poate:*
.4.Si dupa terminarea liceului ce facultati poti urma? :X

FUNDA
love struck

mersi mult anticipat:X
Scuza'ti categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| IF94TK a răspuns:

Sunt a 10a la stiinte sociale.Se pune mult accent pe Lb.Romana,Istorie,Engleza si materiile de profil (in a9a Logica, a 10a Psihologia, a11a Economia si in a12a Filozofia).Dai teze la Lb.Romana,Istorie sau Geografie, Engleza si materia de profil din acel an (din cele enumerate mai sus). Sper sa iti fiu de ajutor