| Oanna96 a întrebat:

Hei TPU
am nevoie de ajutorul celor care sunt/au fost la liceu pe profilul uman-stiinte sociale.
1. Ce materii se fac?
2.Cat de grele pot fi?
3.LA ce se da teze? cateva exemple daca se poate:*
.4.Si dupa terminarea liceului ce facultati poti urma? :X

FUNDA
love struck

mersi mult anticipat:X

1 răspuns:
| rrxxii a răspuns:

Uite. si eu sunt tot clasa a VIII-a mai multa vreme ma batea gandu sa merg la stiinte sociale, am prieteni care sunt acolo, e misto din pricina faptului ca nu faci mate, fizica, chimie dacat foarte putina, dar problema mare e ca nici carte nu se prea face, e un profil mai slab, acum e adevarat ca depinde si de clasa in care nimeresti. Dar totusi eu as statui ca profil uman filologia. Eu de exemplu merg la bio-chimie, e cam greu da merita. Indiferent de ce profil vei urma, poti sa mergi la ce faculta vrei u. Bafta pana atunci la examene:*