| adDe_9101 a întrebat:

Hei TPU.am nevoie de ajutorul vostru...nu am mai avut pr de un an si acum as vrea sa'mi fac o relatie totusi inca nu stiu cu cine.doar ca mie teama de o relatie serioasa pentru ca nu am mai avut un pr de mult timp credeti ca pot incepe o relatie serioasa sau sa incep cu o relatie mai mult de fatada?

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

Daca nu te simti pregatita sa ai iar o relatie nu te sfatuiesc sa incep una de fatada.Cand vei gasi pe cineva care sa-ti faca cu ochiul, atunci da.Nu cred ca-ti tine nimeni evidenta relatiilor.

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie si in acest moment i-am zis "da" pe mess cuiva.La mine nu am de unde sa stiu daca va fi sau nu o relatie de durata, vom vedea.tongueAsa incearca si tu.

| LaRySa_1343 a răspuns:

Buna eu cred ca poti incepe oricand o relatie serioasa atata timp cat iti alegi baiatu cu principiile care crzi tu ca ar trebui si conteaza sa vrei lucrul asta si nu sa dai inapoi deci acum tu sti ce vrei cu adevarat draga mea fundita?:*:**big grinbig grin

| Marian_7841 a răspuns:

Daca vrei indicatii, putem vorbi pe privathappy.