| fifidafgsh a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Îmi place de un băiat adica il cunosc de mult timp de pe Facebook adica nu am crezut ca o sa pot sa vorbesc cu el, infine ne stim din club adica am vorbit in club. el se intelege foarte bine cu fratele meu si dătile trecute cand am fost la club am mai vorbit putin, am trecut de la o etapa la alta adica intr-o seara doar ne zambeam, urmatoarea seara am vorbit putin si am dansat, in urmatoarea m-a pupat pe obraz iar aseara ne-am sărutat, si nu stiu ce sa cred. Adică stiu ca prietenii lui vorbesc cu multe fete si umbla cu ele doar sa le f**a dat el stiu ca nu ii asa adica nici intr-o seara in care am fost nu a stat cu nicio fata cum făceau prietenii lui. Si aseara cu mine se comporta ca un frate mai mare in afara de faptul ca ne-am sarutat, adica ma proteja m-a luat de mana si am mers la fratele meu (asta a fost gen sa vada ce ar zice daca am fi împreună? Si la un momentdat am iesit afara si erau mai mulți prieteni acolo si el ma tinea strans in brate dupa ce mi-a dat vesta lui. Si un prieten de al lui i-a zis ca is minoră si el a zis ca nu contează, ca is frumoasa. Si dupa ce au plecat toți înăuntru m-a sărutat. Si cand am mers acasa am mers sa ii dau vesta si m-a pupat pe obraz si am vrut sa plec si nu m-a lasat, a zis ca sa il pup

Răspuns Câştigător
| Minulina123 a răspuns:

Eu zic sa ii scrii tu. Nu are de ce sa iti fie rusine din moment ce el ti-a aratat ca are anumite sentimente pentru tine. Dupa ce o sa vorbiti poate o sa inceapa si el sa iti scrie tie. De ce sa nu va mai vedeti pana la Craciun? Dupa cum am zis, voi ar trebui sa va cunoasteti si in afara cluburulor. Nu poti sti ce fel de om este daca nu il cunosti in situatii diferite. Sa fii foarte atenta pana o sa incepi sa il cunosti ca mai tarziu sa nu fii dezamagita. happy

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur te place si are sentimente puternice fata de tine. Incercarea moarte n-are. Succes!

| NAT0 a răspuns:

Dacă-ți place de el de ce nu-l întrebi, „Vrei să fim împreună?" Dar gândește-te bine, nu prea ai cum să-ți găsești perechea-n culburi dar faci cum crezi tu că-i mai bine. Nu are ce să-ți zică fratele tău. Poate că o să se simtă dat la o parte dar el o să înțeleagă. Și vorbește și tu cu el, bagă-l în seamă. Fii mai deschisă, că altfel o să creadă că nu ești interesată și o să te lase.
Succes. ^^

| Minulina123 a răspuns:

Eu zic ca inainte sa fiti impreuna sa afli cate ceva despre el. Poti sa il intrebi pe fratele tau despre el. Si ar fi bine sa va cunoasteti si in afara cluburilor. Adica sa mergeti la o plimabre impreuna si sa vorbiti mai multe despre voi. Si abia dupa sa fiti un cuplu. El sigur te place din cate ai zis tu. Eu te sfatuiesc sa il lasi pe el sa te intrebe daca vrei sa fiiti impreuna happy Bafta!

| fifidafgsh explică (pentru Minulina123):

Mi-am dat seama ca ma place dar problema e ca nu imi scrie si nu stiu ce sa fac ca stiu ca nu o sa ne mai vedem pana la craciun deci ce sa fac ca sa il fac sa imi scrie?

| Minulina123 a răspuns (pentru fifidafgsh):

Eu zic sa ii scrii tu. Nu are de ce sa iti fie rusine din moment ce el ti-a aratat ca are anumite sentimente pentru tine. Dupa ce o sa vorbiti poate o sa inceapa si el sa iti scrie tie. De ce sa nu va mai vedeti pana la Craciun? Dupa cum am zis, voi ar trebui sa va cunoasteti si in afara cluburulor. Nu poti sti ce fel de om este daca nu il cunosti in situatii diferite. Sa fii foarte atenta pana o sa incepi sa il cunosti ca mai tarziu sa nu fii dezamagita. happy