| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU am o are problema când sunt cu iubita în pat, și încep sa fac sex îmi dau drumu' foarte repede! Am 16 ani și dacă puteți sa mă ajutați cu ceva am încercat sa mă abțin dar nu pot! Exista ceva, dacă mănânc sa îmi dau drumu mai greu? Fundaaaaaaaaa!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mananci? lol.

odata cu experienta si varsta o sa te tina si mai mult. la 16 ani si hormoni urland nu prea ai ce sa faci.

Exista prezervative care intarzaie ejac. ulare, le poti incerca. de asemenea nu te opreste nimeni sa o faci de 2 ori la rand. a doua oara o sa tina mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca dupa 2 luni de sex sau mai stiu eu ce, poti dura 2 ore? ai vazut prea multe filme por.no baiete. Experienta se castiga in timp nu asa repede

| sensualus a răspuns:

Inseamna ca e prea excitanta iubi

| Taduic a răspuns:

Pune mai multe prezervative pe scula. Uneori merge, merita sa incerci.

| ғaĸer a răspuns:

Pai iti zic o metoda clasica: cand esti pe cale sa termini opreste-te 1-2 minute si incepe sa o saruti, sa-i saruti sanii, etc.
Adica amana punctul culminant cat poti de mult si asa vei capata rezistenta.
Bafta!

| Drxx_Alexandru_1999 explică:

Pai și ce sa fac?

| Drxx_Alexandru_1999 explică:

Am încercat dar degeaba!

| Exp3rt a răspuns:

@Endoryus Bai, vezi ca cu cat te masturbezi mai mult cu atat inveti sa te controlezi sa stii unde sa opresti, nu cum zici tu, e adevarat, experietna se castiga in timp, "metoda clasica" e o solutie buna, dar daca nu merge... incearca sa o faci a 2-a oara, o sa dureze cu siguranta mai mult timp si o poti excita si pe ea.