| iamcreeper24 a întrebat:

Am o intrebare, cine stie cume sa iti fie franta inima cand totul parea perfect? Am nevoie de cineva care sa ma inteleaga si cu care pot sa discut.Va rog, dar sa raspunda DOAR cine stie cum e

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ai zbura din floare in floare ca o albinuta si nu ai pune suflet in relatii nu ai ajunge in situatia asta

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca toti cei care raspundem aici stim. Nu cred ca a scapat cineva, baiat sau fata. Poate doar cei mai tineri.

| Satango a răspuns:

Bună!

Uneori totul este o iluzie. Crezi că relaţia este perfectă, că partenerul tău este perfect, dar până la urmă adevărul este că nu e aşa. Nu îţi ajunge o viaţa întreagă pentru a cunoaşte o persoană. Faptul că, cel de lângă tine "ţi-a frânt inima'' nu-l face să fie o persoană lipsită de suflet, o persoană rea în adevăratul sens al cuvântului. Pur şi simplu nu mai simte acelaşi lucru ca la început. Iar dacă nu mai eşti împlinit într-o relaţie de ce să te minţi pe tine în primul rând? Îţi faci ţie rău şi în acelaşi timp şi partenerului tău. Aceasta în unele cazuri. În alte cazuri, dacă cel de lângă tine te-a minţit, trădat şi te-a părăsit. Trebuie să priveşti partea bună, ţi-ai pierdut mai puţin timp cu cel care nu te-a apreciat!

| iamcreeper24 explică (pentru Satango):

OK.O sa va explic cum a fost totul.Mie imi placea enorm de X. Aproape doua luni mi-am facut curaj sa ai spun si in ziua in care voiam sa ii spun am aflat ca nu o sa ne mai intalnim niciodata.Cam asta e totul.Nu vreau sa intru in detalii